У Таллінні в рамках Українського кіноклубу в Естонії відбудеться показ фільму «Щедрик», творча зустріч з авторкою сценарію фільму , одеситкою Ксенією Заставською та презентація її книжки «Щедрик. Моя сповідь».
Про це повідомила кореспондента Одесса News сама письменниця.
Зустріч відбудеться у рамках великого літературного туру Ксенії Заставської містами України і Європи з презентацією книги «Щедрик. Моя сповідь». Всі зібрані кошти від продажу книг авторка перераховує на потреби Збройних Сил України.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/409543833_2559519994215124_2276499563108220380_n.jpg?resize=660%2C880&ssl=1)
«Ідея написання книги спала на думку авторки тоді, коли вона почала отримувати шалену кількість питань від глядачів. Вона не встигала відповісти всім, тому вирішила написати книгу, в якій відверто відповідає на цікаві питання, розповідає про процес створення сценарію, про спогади, що лягли в основу сюжету, про труднощі, з якими вона стикнулася, та багато іншого. Це незвичайна і щира книга, що нікого не залишить байдужим, як і фільм «Щедрик».
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/408564481_6712954755497695_8102835310295440900_n.jpg?resize=660%2C880&ssl=1)
Показ відбудеться 18 грудня в Tallinn Central Library (Estonia pst).
Одесса News повідмляла, що українсько-польська стрічка «Щедрик» з 13 грудня стане доступною на платформі Netflix.
Фото: Ксенія Заставська/Facebook
Більше новин на нашому Telegram-каналі: https://t.me/+K3QIJDVwDQhmNDMy