29 лютого після тринадцяти презентацій у різних містах і країнах авторка, письменниця, поетеса та сценаристка фільму «Щедрик» Ксенія Заставська поділиться спогадами про створення сценарію, історичні факти, що лежать в основі написання книги, особливості, звичаї та традиції української, єврейської та німецької культур.
Ксенія Заставська презентує книгу «Щедрик. Моя сповідь«.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2024/02/417548985_862482809220917_8268716390349648682_n-1.jpg?resize=660%2C346&ssl=1)
Зустріч планується в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського.
Приходьте на 16 годину.
Адреса: вул. Троїцька, 49/51.
Більше анонсів на нашому Telegram-каналі: https://t.me/+K3QIJDVwDQhmNDMy