2 липня у головному місті Латвії – Ризі – відкрився чемпіонат етапу Кубка світу з шашок Riga OPEN 2023, в якому бере участь одеська спортсменка Вікторія Мотрічко.
Як повідомила кореспонденту Одесса News сама Вікторія, Кубок світу з міжнародних шашок проводиться з 2011 року і є системою турнірів міжнародного рівня – етапів Кубка світу. На кожному етапі учасники набирають очки, що йдуть до загального рахунку. На підставі цих результатів найкращі гравці отримують право на участь в елітних турнірах.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2023/07/356842592_589826229933588_3702582810489258329_n.jpg?resize=660%2C472&ssl=1)
«Наразі поки що дві нічиї після двох турів змагань. Завтра на мене чекає нелегка битва зі срібною медалісткою останнього чемпіонату Європи. Це Марта Банковска з Польщі», — повідомила одеська королева шашок нашому кореспонденту.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2023/07/изображение_2023-07-03_114721690.png?resize=660%2C444&ssl=1)
Крім Вікторії, участь у турнірі беруть ще п’ять шашисток з України, а всього 19 учасниць з Польщі, Естонії, України, Латвії та Литви.
Змагання триватимуть до 8 липня.
За словами Вікторії та згідно з оновленим станом на 1 липня рейтингу найкращих шашисток світу, Вікторія Мотрічко посідає перше місце.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2023/07/изображение_2023-07-03_115143268.png?resize=660%2C675&ssl=1)
Як повідомляла Одесса News, у червні 2023 року в італійському місті Фоллоніка завершився командний чемпіонат Європи з шашок-100 у всіх трьох видах програми (класика,бліц та рапід), в якому брала участь та здобула першість одеситка Вікторія Мотрічко.
Фото: Вікторія Мотрічко /Facebook
Більше новин у нашому Telegram-каналі: https://t.me/+K3QIJDVwDQhmNDMy