298-у ніч триває війна в Україні.
У Національному природному парку «Тузлівські лимани» у нічний час тимчасове затишшя від ворога, відроджується сила й вирує справжнє життя дикої природи.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/316418093_5953753228015272_3823640416431118612_n.jpg?resize=660%2C440&ssl=1)
За спостереженнями одеського еколога, доктора біологічних наук Івана Русєва, вночі у Національному парку «можна відчувати, як одні птахи — дикі гуси, лебеді-клікуни перелітать з полів на ночівлю в Тузлівські лимани, а інші — качки — летять з лиманів на поля, щоб харчуватися вночі».
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/315567411_5935623059828289_8666159159906203582_n.jpg?resize=660%2C381&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/313074732_5894214643969131_2192755823120596536_n-Cropped.jpg?resize=660%2C371&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/311416477_5853905461333383_8353416410828612970_n.jpg?resize=660%2C385&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/311736990_5853887098001886_5662131934586472850_n.jpg?resize=660%2C446&ssl=1)
На жаль, користується нічним часом, не соромлячись займатись своєю брудною справою, браконьєр — внутрішній ворог природи Національного парку.
«Тут, у глибинці Української Бессарабії, тихенько і послідовно орудує непокараний багатогранний браконьєр в Національному природному парку «Тузлівські лимани». Цей браконьєр — Міхов Сергій з с. Базарьянка Білгород-Дністровського району Одеської області, може кожного дня браконьєрити по різних напрямках», — інформує Іван Русєв.
Одеський еколог повідомляє, що Міхова раніше ловили на мисливському браконьєрстві, де він полював з місцевими князьками, потім його зловили на рибальському браконьєрстві в лимані Бурнас, а зараз, під час війни, він рубить унікальний Лебедівський ліс над лиманом Бурнас.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/317906559_2138349723017775_2339528860933136018_n.jpg?resize=660%2C427&ssl=1)
Ненажерливий браконьєр рубить не від бідності і безвиході, а, звісно, для продажу, для збагачення, — пише на своїй сторінці у Facebook одеський вчений.
Цього разу Міхова спіймала на гарячому водна поліція, яку Іван Русєв вважає надійним партнером НПП по боротьбі зі злочинцями. З великою кількістю напиляних дерев, він не зміг далеко втекти.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/318156746_2138349616351119_139245536440057304_n.jpg?resize=660%2C549&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/318046292_2138349899684424_8754453664385565442_n.jpg?resize=660%2C495&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2022/12/318017970_2138349776351103_7447363809199784164_n.jpg?resize=428%2C386&ssl=1)
«Складено протоколи, розраховуймо збитки. Але прикро, що в цей час, коли країна воює з віроломним ворогом, у нас в середині країни є такі внутрішні вороги, що підривають підвалини держави, і сподіваємось що зараз він буде відповідати за законом військового часу», — сподівається Іван Русєв.
У попередньому випуску з життя Нацпарку «Одесса News» вже розповідала про внутрішніх ворогів «Тузлівських лиманів».
Фото та відео: Іван Русєв/Facebook
Більше новин у нашому Telegram-каналі: https://t.me/joinchat/UtNeW3LzPmqqxBod