Одеситка Вікторія Мотрічко, лідер світового рейтингу гравців з шашок, продовжує виступати на Чемпіонаті світу, що проходить на острові Кюрасао у Карибському морі.
Як повідомила Вікторія Мотрічко кореспонденту Одесса News, вчора завершиився 12-й тур Чемпіонату. Одеситка має 19 балів і займає перше місце в турнірній таблиці.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/387777115_911637297023918_6554540842522295672_n.jpg?resize=394%2C502&ssl=1)
«Сьогодні — другий день відпочинку. І потім останні заключні 3 партії», — поінформувала шашистка.
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/384193648_795513259040248_8603064750008460450_n.jpg?resize=660%2C994&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/387035492_910704027117245_4816929335217670086_n.jpg?resize=660%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/on.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/383822033_822542846538003_7329671052015221419_n.jpg?resize=660%2C990&ssl=1)
Чемпіонат світу на острові у Карибському морі триватиме до 13 жовтня.
Фото: Вікторія Мотрічко/Facebook
Більше новин на нашому Telegram-каналі: https://t.me/+K3QIJDVwDQhmNDMy